Over AmstelveenOranje

Het bestuur

Frank Kuyper, voorzitter fhk@amstelveenoranje.nl
Sandra van Engelen, secretaris sandra@amstelveenoranje.nl
Kees Koot, penningmeester kees@amstelveenoranje.nl
Hugo van der Kooij hugo@amstelveenoranje.nl
Roland Vos roland@amstelveenoranje.nl
David Serphos david@amstelveenoranje.nl
Sanne de Matter sanne@amstelveenoranje.nl

 

Jaarverslag

Support

Wilt u dat de organisatie van de evenementen rondom onze nationale feestdagen en herdenkingen door AmstelveenOranje in stand wordt gehouden? Dan kunt een donatie aan ons doen. Uw bijdrage ontvangen wij graag op onze rekening NL98RABO 0302321586, t.n.v. Stichting Amstelveen Oranje.

Bij voorbaat danken wij u voor uw zeer gewaardeerde bijdrage!

ANBI
Amstelveen Oranje is door de Belastingdienst als ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling) aangemerkt. U mag daarom uw giften, periodieke schenkingen en eenmalige schenkingen aan Amstelveen Oranje als aftrekposten bij uw inkomstenbelasting aangeven.

Supporters 2017
Met dank aan de volgende supporters kan Amstelveen Oranje ook in 2017 weer haar bijzondere activiteiten uitvoeren:
Connexxion
Dorpshuis het Trefpunt
Kokusai
Rabobank Coöperatief Fonds