Over ons

Over ons

Stichting Amstelveen Oranje 
Het bestuur

Stichting Amstelveen Oranje heeft een volwaardig bestuur dat wordt gevormd door de volgende personen:

Frank Kuyper Voorzitter fhk@amstelveenoranje.nl
Sandra van Engelen Secretaris sandra@amstelveenoranje.nl
Kees Koot Penningmeester kees@amstelveenoranje.nl
Hugo van der Kooij Lid hugo@amstelveenoranje.nl
Roland Vos Lid roland@amstelveenoranje.nl
David Serphos Lid david@amstelveenoranje.nl
Sanne de Matter Lid sanne@amstelveenoranje.nl

Jaarverslagen

Jaarverslag 2015


Donaties

Wilt u dat de organisatie van evenementen rondom de nationale feestdagen en herdenkingen door Amstelveen Oranje in stand wordt gehouden? Dan kunt u een donatie doen. Uw bijdrage ontvangen wij graag op onze rekening NL98RABO 0302321586, t.n.v. Stichting Amstelveen Oranje. Amstelveen Oranje dankt u bij voorbaat voor iedere bijdrage. Bijdragen worden ten zeerste gewaardeerd!

ANBI
Amstelveen Oranje is door de Belastingdienst als ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling) aangemerkt. U mag daarom uw giften, periodieke schenkingen en eenmalige schenkingen aan Amstelveen Oranje als aftrekposten bij uw inkomstenbelasting aangeven.

Supporters

Met dank aan de volgende supporters kan Amstelveen Oranje haar bijzondere activiteiten uitvoeren:

  • Wijkteam gemeente Amstelveen
  • Participe Amstelland
  • Stichting Sempeduca
  • Werkgroep Ontmoeting en (Her)denken
  • Dorpshuis het Trefpunt
  • Kokusai
  • Rabobank Coöperatief Fonds

Externe links

 

Amstelveen Oranje
Spinnerij 73
1185ZS
Amstelveen

info@amstelveenoranje.nl

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.